• Ayyıldız Tepe Mh. Erdek Yolu Cd. No:116 Bandırma - BALIKESİR
  • 0266 714 14 28

ALTUNIZADE HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM MERKEZİ

ALTUNİZADE HUZUREVİ

HAKKIMIZDA

Hasta, yaşlı ve bakıma ihtiyaç duyan bireylerin yaşam standartlarını yükseltme amaçlı, hasta ve yaşlılara götürülecek hizmetler konusunda etkinliğin sağlanabilmesi için, bireylerin hizmet beklentilerinin tespit edildiği ve bunun sonuçlarına göre verilecek hizmetlerin uzman kişiler tarafından yönlendirilmesi ve uygulanması sağlanmaktadır.

Sağlıklı-sağlıksız bireylerin yaşamlarını huzur ve güven içinde sürdürmelerini ve bu bireylerin huzurlu bir ortamda bulunmalarını sağlamak, korumak, ihtiyaçlarını karşılamak, hayattan zevk almalarını sağlamak, tıbbi, fiziksel, psikolojik ve sosyal gereksinimlerini karşılamak, boş zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, yaşam koşullarını iyileştirmek, günlük yaşamla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermek, gerekli tıbbi desteği sağlamak, sıkıntı yaşadıkları konularda destek hizmetler vermek, yaşam standartlarını arttırmak kuruluşumuzun başlıca amaçlarındandır. Ayyıldız tepe mahallesinde Erdek yolu üzerinde Eti asit lojmanlarınin yanında Bandırma körfezine bakan muhteşem deniz manzarasına sahip Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz 2.400 m2 kapalı alana 1.500 m2 açık alan sahiptir.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz 90 yatak kapasitelidir. Kurumumuzda Doktorumuz, Hemşiremiz, Sosyal hizmet uzmanımız, Diyetisyenimiz, Fizyoterapistimiz, Profosyonel Yaşlı bakım personelimiz mevcuttur.

Merkezimizde
Alzheimer, Demans, Parkinson, MS, Epilepsi, Paralizi, Pleji ve genel olarak yaşlı ve hasta profilleri değerlendirilerek, konusunda uzman kişilerin görüş ve önerileri alınarak, konforlu ve güvenli bir ortam içinde tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır. Hareket kısıtlılığı olanların bağımsız hareket edebilmesi hedef alınmış, çeşitli yapısal düzenlemelerle, engelli-engelsiz herkesin yararlanabilmesi sağlanmış ve 90 yatak kapasiteli deniz manzaralı odaları ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.